Głosowanie na Nagrodę Literacką Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za rok 2021

Głosować na Nagrodę Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla może każdy czytelnik fantastyki. W tym celu należy od 1 września do 10 listopada 2021 r. zarejestrować się w bazie uprawnionych do głosowania, a następnie korzystając z otrzymanego jednorazowego kodu oddać do 15 listopada głos poprzez specjalny formularz udostępniony na stronie. Rozpatrywane będą wyłącznie głosy przesłane tą drogą.

W związku z tym, że Polcon w roku 2021 się nie odbędzie, na Fundusz Nagrody nie wpłyną środki z tytułu składki wpłacanej przez organizatora. Pieniądze te od lat stanowią główne źródło pokrycia wydatków związanych z organizacją Nagrody. Rozwiązaniem tej sytuacji jest wprowadzenie opłaty rejestracyjnej w kwocie 20 złotych, czyli w wysokości nie przekraczającej kosztu akredytacji wspierającej podczas kilku ostatnich Polconów. Uzyskane w ten sposób środki zostaną w całości przekazane na Fundusz Nagrody. Liczymy na Wasze zrozumienie dla tej sytuacji i wierzymy, że zechcecie zagłosować i wspomóc najstarszą literacką nagrodę Fandomu.

Jak poprawnie dokonać rejestracji i oddać głos:

 1. Zapoznaj się z Regulaminem Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za rok 2021.
 2. Dokonaj rejestracji, przesyłając na adres zajdel2021.rejestracja@zajdel.art.pl następujące dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail (o ile w korespondencji dotyczącej Nagrody chcesz używać innego adresu, niż użyty w momencie rejestracji), numer telefonu.
 3. Wpłać kwotę 20 zł (dwadzieścia złotych) tytułem „opłata rejestracyjna imię nazwisko adres email” na rachunek bankowy Związku Stowarzyszeń Fandom Polski,
  ul. Zamieniecka 46 lok. 25, 04-158 Warszawa,
  bank: Volkswagen Bank Polska S.A.,
  numer rachunku: 42 2130 0004 2001 0311 7892 0001.
  Dla płatności zagranicznych obowiązuje numer SWIFT/BIC: INGBPLPW, a przed numerem rachunku należy dodać PL.
 4. Po weryfikacji wpływu opłaty rejestracyjnej na rachunek ZSFP, w ciągu 2-3 dni otrzymasz na adres e-mail kod jednorazowy niezbędny do oddania głosu.
 5. W celu oddania głosu wejdź na stronę zajdel.art.pl/glosowanie oraz użyj otrzymanego kodu.
 6. Aby zagłosować na konkretny utwór, należy kliknąć +dodaj. Pamiętaj, że głosowanie na Nagrodę odbywa się systemem preferencyjnym, a kolejność utworów ma znaczenie. Jeżeli chcesz zmienić pozycję danego utworu, użyj strzałek. Zgodnie z Regulaminem, nie musisz oddać głosu na wszystkie utwory z danej kategorii, a pozycja bez nagrody jest normalnym kandydatem.
 7. Przed wysłaniem głosu upewnij się, że jest on zgodny z Twoimi preferencjami. Kod do głosowania jest jednorazowego użytku a po wysłaniu głosu nie będzie już możliwa jego zmiana czy korekta.

Rejestracja jest zamykana o 23.59 w dniu 10 listopada, a głosowanie trwa do 23.59 w dniu 15 listopada. Później formularz jest zamykany.